Spolupracujeme s


Partnerství gayů a leseb a jejich život nejen v česku - gay marriage

Svět není černobílý, tak jako většina není jednotvárná. Ta se totiž skládá z mnoha menšin. A my se věnujeme některým z nich, které se zahrnují pod zkratku LGBT+. U nás najdete pelmel novinek, zajímavostí a dalších věcí, které se jich týkají. Doufáme, že se vám bude líbit      

 
NaKluky.cz je prestižní web pro gaye, který nabízí na jednom místě společenský magazín o módě, hudbě a životním stylu, a dále také seznamku, přehled klubů, akcí a poradnu. Denně aktualizovaný magazín pokrývá oblasti kultury, módy, moderní techniky, zdraví, designu a životního stylu. Návštěvníkům nabízíme názory, rozhovory a novinky z uvedených oblastí.
 
Největší gay server v ČR s denní návštěvností kolem 30.000 uživatelů, fungující na trhu od roku 2006.
 
 
 
 
SPRSV je nezávislá, nevládní, nezisková organizace. Hlavním cílem činnosti je zprostředkovat dostupnost informací o partnerství, rodičovství, rovných příležitostech, sexuálním a reprodukčním zdraví a souvisejících právech v rozsahu, který umožní každému jedinci svobodnou volbu. Společnost využívá přístup zahrnující práci pedagogů, psychologů, lékařů, právníků, sociálních pracovníků, ostatních specialistů i široké veřejnosti a preferuje participaci mladých lidí při tvorbě i realizaci svých programů. Naši odborníci zároveň poskytují rozsáhlé internetové poradenství nejen pedagogům a dalším specialistům, ale i mládeži a laické veřejnosti. 
 
 
 

Babylonia byla otevřena v roce 1998 a na jaře 2013 prošla celkovou renovací. Jsme velmi populární sauna v samém centru města s perfektní pěší dostupností ve dne i v noci. Nacházíme se nedaleko stanice metra Můstek / linky A, B / za rohem od obchodního domu TESCO MY. Vchod je vedle kostela sv. Martina.

Na 500 m2 naleznete suchou saunu, 2 parní lázně s prostorným bludištěm, několik relaxačních místností s videem, internet včetně WIFI. Velký bar nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, včetně doplňkového prodeje.